betclic

"Słowacy na EURO powinni wyjść z grupy. Może powalczą o coś więcej?"

Ostatnia aktualizacja: 31/05/16 11:02, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Słowacki pomocnik Górnika Zabrze obejrzał z zainteresowaniem towarzyski mecz Niemców z narodową drużyną jego kraju. Po niespodziewanym zwycięstwie Słowaków w Augsburgu przyznał, że marzy mu się na Euro finał Słowaków z Polską.

- Czy to była sensacja? - zastanawia się Roman Gergel w rozmowie z oficjalną stroną pierwszoligowca. - Nie można powiedzieć, że Niemcy zagrali w rezerwowym składzie, chociaż wielu znanych graczy brakowało. Dla Słowaków to bardzo dobry wynik, nikt nie oczekiwał, że wygramy 3:1.

Słowak w kilku zdaniach ocenił pojedynek z podopiecznymi Joachima Loewa:
- W pierwszej połowie Niemcy grali bardzo dobrze i po rzucie karnym wyszli na prowadzenie. Stwarzali sobie sytuacje i - niestety dla nich – nie potrafili ich wykorzystać. A potem to Słowacy zaczęli zdecydowanie lepiej grać i jeszcze do przerwy zdobyli dwie bramki. Na pewno duży wpływ na wynik miała pogoda. Boisko w Augsburgu było zalane wodą. Cieszymy się z tego zwycięstwa, Słowacy na Euro powinni wyjść z grupy, a może wywalczą coś więcej? - zastanawia się piłkarz zabrzańskiej ekipy.

Kto osiągnie na Euro lepszy wynik: Polska czy Słowacja? Piłkarz Górnika nie dał jednoznacznej odpowiedzi.
- Ciężko coś teraz powiedzieć, bardzo ważne będą dla obu zespołów pierwsze mecze. My gramy z Walią, wy z Irlandią Północną. Od wyników tych spotkań wiele zależy. Oczywiście, marzy mi się finał Słowacja – Polska, ale czy to jest realne? Trzymam kciuki za naszą drużynę, ale i Polakom życzę bardzo dobrze – przyznał pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 335 dni
Ilość komentarzy: 2704
Oceny: +15336
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
31.05.2016 / 11:35:59
Na pewno nie wolno ich lekceważyć