betclic

Słoweński obrońca podpisał kontrakt z Lechią. "To dynamiczny zawodnik z dobrze ułożoną lewą nogą"

Ostatnia aktualizacja: 14/09/16 17:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lechia.pl

Lewy obrońca Denis Perger pozytywnie przeszedł testy w Lechii i został nowym zawodnikiem gdańskiej drużyny. 23-letni Słoweniec podpisał w środę roczną umowę z gdańskim klubem - informuje oficjalna witryna klubowa.

- Denis poprawnie spisywał się podczas treningów z naszym zespołem. To dynamiczny zawodnik z dobrze ułożoną lewą nogą i dobrym dośrodkowaniem. Uważam, że przyda się w naszej drużynie - przyznał opiekun Biało-zielonych, Piotr Nowak.

- Cieszę się, że udało mi się przekonać do siebie trenerów Lechii. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Moje przyjście do gdańskiej drużyny traktuję jako duże wyróżnienie i wyzwanie - przyznał Perger po podpisaniu umowy z Lechią. - Podczas moich treningów z drużyną zdążyłem przekonać się, że to zespół o bardzo dużym potencjalne, o czym świadczy też pozycja w lidze. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach potwierdzimy swoją dobrą dyspozycję i będziemy walczyć o mistrzostwo Polski - dodał nowy nabytek gdańszczan, który przed podpisaniem umowy miał status wolnego zawodnika. 

W Lechii Perger będzie występował z numerem 43 na koszulce.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!