betclic

Słowik: Puszcza nie miała nic do stracenia

Ostatnia aktualizacja: 30/11/16 14:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Przyjechali tutaj wiedząc, że przegrali pierwsze spotkanie u siebie. My byliśmy dobrze przygotowani. Dobrze, że szybko zdobyliśmy bramkę i od tej pory kontrolowaliśmy całe spotkanie – przyznał Jakub Słowik, zawodnik Pogoni Szczecin, po rewanżowym meczu z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski (2:0).

Gole dla gospodarzy strzelili odpowiednio w 10. minucie Kamil Drygas oraz Adam Frączczak, który definitywnie rezultat rywalizacji ustalił w 54. minucie. Warto zaznaczyć, że w pierwszym pojedynku także lepsi okazali się szczecinianie. Wówczas wygrali 2:1.

– Chwała obrońcom za to, że dopuszczali przeciwników do jak najmniejszej liczby sytuacji podbramkowych. Wszyscy strzelamy i wszyscy tracimy bramki. Cieszy to, że zagraliśmy na zero z tyłu – powiedział Jakub Słowik, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Puszcza nie miała nic do stracenia. Przyjechali tutaj wiedząc, że przegrali pierwsze spotkanie u siebie. My byliśmy dobrze przygotowani. Z boku mogło wyglądać tak, że goście trochę nas zaskoczyli. Dobrze, że szybko zdobyliśmy bramkę i od tej pory kontrolowaliśmy całe spotkanie – zaznaczył.

– Mieliśmy fajną serię meczów bez porażki. Później przyszedł mecz w Kielcach, który kompletnie nam nie wyszedł. Można powiedzieć, że Korona miała „dzień konia”, który był spowodowany niedawną zmianą trenera. Teraz jedziemy do Wrocławia, żeby pokazać się jak najlepiej i powalczyć o pełną pulę
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!