betclic

Słucki: Man United wciąż pozostaje znakomitym klubem

Ostatnia aktualizacja: 03/11/15 13:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

We wtorek Manchester United podejmie na Old Trafford CSKA Moskwa w ramach meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Teoretycznie to Czerwone Diabły powinny być faworytami, jednak ostatnie wyniki wskazują na coś przeciwnego. Opiekun rosyjskiej ekipy, Leonid Słucki przekonuje jednak, że "Manchester United to zawsze Manchester United. Wciąż pozostaje znakomitym klubem".

W lidze rosyjskiej CSKA zajmuje 1. lokatę. W tym sezonie gracze Leonida Słuckiego nie przegrali jeszcze meczu w lidze. Zważywszy na jednakowy bilans punktowy i bramkowy obu ekip, wynik tego meczu może przesądzić o ostatecznej kolejności w tabeli grupy B.

- W Lidze Mistrzów staramy się zaprezentować z jak najlepszej strony i zrobimy wszystko, aby atakować. To oczywiste, że nasz rywal bardzo dobrze utrzymuje się przy piłce, więc mogę jedynie powiedzieć, że będziemy kontratakować. United to zespół, który potrafi strzelić gola w dowolnym momencie i dowolnej drużynie – przyznaje szkoleniowiec CSKA i równocześnie dodaje, że chociaż w taktyce Anglików doszło do sporych zmian, to wciąż klasowy rywal.

Zarówno CKSA, jak i MU, po trzech kolejkach mają na koncie cztery punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!