betclic

Słynny trener: Inter i Juventus mają największe szanse na mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 09/01/16 15:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

Arrigo Sacchi, w przeszłości trener m.in. AC Milan i reprezentacji Włoch, twierdzi, że najpoważniejszymi kandydatami do zdobycia tegorocznego mistrzostwa Włoch są Inter Mediolan i Juventus Turyn.

"Nerazzurri" prowadzą obecnie w ligowej tabeli, mając w swoim dorobku 39 punktów. Podopieczni Massimiliano Allegriego tracą do nich trzy "oczka".

- Inter i Juve mają największe szanse na scudetto, co potwierdza również historia. Łącznie zdobyli niemal pięćdziesiąt tytułów, a Fiorentina i Napoli cztery - powiedział 69-latek w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport".

- Juventus ma pewną przewagę w postaci niepowtarzalnej przeszłości i znakomitego zarządzania. Antonio Conte wykonał w tym klubie kawał dobrej roboty, którą Massimiliano Allegri teraz kontynuuje. Jego zespół nie gra obecnie tak dobrze jak reszta czołówki, ale prezentuje wysoką jakość - dodał.

- Podobnie jest z Roberto Mancinim, który potrafi radzić sobie z grupą piłkarzy. On kocha piękny futbol i jestem pewien, że nadal będzie pracował nad rozwojem swojej drużyny. Doskonale wie, co robi - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela