betclic

"Smalling może zostać nowym kapitanem MU"

Ostatnia aktualizacja: 23/10/15 21:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lev radin/Shutterstock

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal jest przekonany, że Chris Smalling może kiedyś zostać nowym kapitanem Czerwonych Diabłów. 

Wayne Rooney jest kapitanem, więc nie musicie się martwić. Wicekapitanem pozostaje Michael Carrick. Kiedy już jednak ich nie będzie, to Smalling będzie mógł pełnić te obowiązki – stwierdził holenderski taktyk.

Poprawa w grze, to jego zasługa. Oczywiście udziela sporo porad innym. Chodzi też o to, jak bronimy, jako drużyna. Smalling jest tego częścią, a ja chciałem, aby na boisku rozmawiał z kolegami - zaznaczył Van Gaal i równocześnie dodał - On ma też talent do mówienia. Dzięki temu bardzo łatwo się go trenuje i właśnie dlatego uczyniłem go liderem w moim zespole. 

- Sądzę także, że Chris zrobił również progres pod względem taktycznym. Kiedy dajesz instrukcje dotyczące organizacji, to musisz mieć kogoś, kto to rozumie. David de Gea oraz środkowi obrońcy mają najlepszy widok, więc wymagam od moich defensorów, aby rozmawiali – podsumowuje opiekun angielskiej ekipy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela