betclic

Snajper Cracovii: Jest w nas dużo złości

Ostatnia aktualizacja: 12/04/16 20:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Większość sezonu zasadniczego spędziliśmy na trzeciej pozycji w tabeli i nagle inny zespół zajmuje nasze miejsce. To boli, dlatego chcemy zrobić wszystko, by znów się tam znaleźć - mówi w rozmowie z oficjalną witryną Cracovii Erik Jendrisek.

W sobotę piłkarze podopieczni Jacka Zielińskiego przegrali ze Śląskiem Wrocław 1:2, co oznacza, że grę w grupie mistrzowskiej rozpoczną z 5. miejsca w tabeli.

- Jest w nas dużo piłkarskiej złości po tym meczu, motywuje nas ona jednak do dalszych treningów. Większość sezonu zasadniczego spędziliśmy na trzeciej pozycji w tabeli i teraz nagle inny zespół zajmuje nasze miejsce. To boli, dlatego chcemy zrobić wszystko, by tam wrócić. Chcemy zawalczyć o szansę na grę w europejskich pucharach, więc na pewno postaramy się wygrywać w kolejnych starciach - przyznaje Słowak cytowany przez cracovia.pl.

- Mamy nadzieję, że ostatnia porażka da nam kopa, by lepiej zaprezentować się w meczu w Gliwicach - dodaje. - Ostatnio robimy dużo indywidualnych błędów. Rywale strzelili nam w sobotę gola pod koniec gry, w 93 minucie, gdy już nie było zbyt dużo czasu, by dobrze zareagować i zdobyć bramkę wyrównującą. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, trudno mi natomiast wytłumaczyć, co się stało w drugiej. Nie wiem, dlaczego przestaliśmy grać swoje? - zastanawia się napastnik Pasów i zapewnia, że po analizie materiału video zarówno on, jak i jego koledzy z pewnością wyciągną z tego spotkania odpowiednie wnioski.

W sobotę krakowianie zmierzą się na wyjeździe z Piastem Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela