betclic

Snajper Liverpoolu: Ktoś mi przyciął palce drzwiami

Ostatnia aktualizacja: 10/11/15 17:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Danny Ings z powodu kontuzji nie zagra już prawdopodobnie w bieżącym sezonie ligowym. Młody snajper Liverpoolu nie załamuje jednak rąk i zapewnia, iż zrobi wszystko, aby jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia.

W obecnie trwających rozgrywkach 23-latek, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w AFC Bournemouth, rozegrał zaledwie osiem meczów. Strzelił w nich trzy gole, w tym dwa w angielskiej Barclays Premier League.

- Od najmłodszych lat marzyłem o grze dla reprezentacji Anglii. Ostatnio udało mi się to osiągnąć. Niestety, gdy próbowałem zrobić kolejny krok to ktoś przyciął mi palce u nóg drzwiami - powiedział Danny Ings w wywiadzie dla "express.co.uk".

- Mam ogromną nadzieję, że jak wrócę do pełni sił to selekcjoner znów dostrzeże moją osobę i da mi kolejną szansę. Jestem z nim w stałym kontakcie. To mnie motywuje do walki o szybki powrót do zdrowia - kontynuował niezwykle utalentowany napastnik The Reds.

- W tej chwili koncentruję się na tym, aby dobrze się odżywiać, dobrze spać i brać wszystkie potrzebne witaminy. Pracuję również bardzo ciężko na siłowni, oczywiście nie zapominam także o odpoczynku - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela