betclic

Snajper Ruchu chce rewanżu na Lechii

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 15:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Już w sobotę Ruch Chorzów zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Lechią Gdańsk. Snajper chorzowian, Patryk Lipiński podkreśla, że dla niego i jego kolegów będzie to niezwykle ciężkie spotkanie. - Cel jest jeden – zwycięstwo! Będziemy chcieli zrewanżować się Lechii za ten ostatni mecz w Gdańsku. Jedziemy tam z myślą, żeby do Chorzowa wrócić z trzema punktami. Każde inne założenie byłoby nie na miejscu - mówił w rozmowie z oficjalną stroną Niebieskich zawodnik.

Lipiński w kilku zdaniach ocenił najbliższego rywala: - Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Na własnym stadionie radzą sobie bardzo dobrze. Z resztą pamiętamy nasze spotkanie z nimi, który rozegraliśmy kilka tygodni temu. Jednak wyciągnęliśmy wnioski z tamtego starcia i na pewno będziemy dobrze przygotowani w sobotę - zaznaczył napastnik.

- Musimy się wystrzegać szybko straconych goli, szczególnie w początkowej fazie spotkania. Bramka w pierwszych minutach ustawia przeciwnika w bardzo dobrym położeniu. Przez resztę meczu mogą kontrolować przebieg gry i czekać na możliwość wyprowadzenia kontry, a my musimy gonić wynik. Najlepszym rozwiązanie byłoby zdobycie bramki przez nas w pierwszych minutach - zaznaczył piłkarz Ruchu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!