betclic

Snajper Ruchu: Potrzebujemy punktów w każdym meczu

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 20:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Ruchu z Lechem)

- Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest trudna i teraz bardzo potrzebujemy kompletu punktów w każdym meczu. W Lublinie będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony - powiedział Jakub Arak, cytowany przez oficjalną stronę Ruchu.

W sobotę w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Ruch Chorzów zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Podopieczni Waldemara Fornalika zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie 14 punktów.

- Nie lubię takich stwierdzeń jak mecz o życie lub o sześć punktów, ale w sobotę się taki zapowiada. Jednak spotkanie z Górnikiem jest dla nas tak samo ważne, jak każde inne. Wiadomo, że sytuacja, w której się znaleźliśmy jest trudna i teraz bardzo potrzebujemy kompletu punktów w każdym meczu. W Lublinie będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony - ocenił Arak.

21-letni napastnik piłkarzem "Niebieskich" został latem tego roku. W barwach chorzowskiej drużyny rozegrał w tym sezonie czternaście spotkań.

- Pierwszy raz w seniorskiej piłce znalazłem się w sytuacji, w której jesteśmy na ostatnim miejscu. Jednak jest to nowe doświadczenie i myślę, że jeśli będziemy jako drużyna wszyscy razem na dobre i na złe, to z tego wyjdziemy. Wierzę w to, że pięć ostatnich spotkań, które rozegramy jeszcze w tym roku, pomogą nam odbić się od dna tabeli i przez to będziemy mogli spokojnie przepracować zimę
- stwierdził napastnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela