Sobiech kontuzjowany w... 1 minucie meczu

Ostatnia aktualizacja: 04/12/15 21:24, Komentarzy: 5

8
5

Artur Sobiech nie pograł sobie za długo w meczu jego Hannoveru z Schalke 04 Gelsenkirchen. Polak doznał kontuzji już w pierwszej minucie spotkania.

Kilkadziesiąt sekund po pierwszym gwizdku sędziego Artur Sobiech leżał już na boisku zwijając się z bólu. Upadający na murawę piłkarz rywali zahaczył Sobiecha nogą, w wyniku czego napastnik Hannoveru stracił równowagę i źle postawił stopę. Reprezentant Polski doznał kontuzji stawu skokowego.

Interweniował sztab medyczny Hannoveru. Sobiech nawet wrócił do gry, ale wytrzymał tylko kwadrans. W siedemnastej minucie zmienił go Charlison Benschop. Ostatecznie mecz zakończył się porażką drużyny Polaka 1:3.

Poważny uraz byłego gracza Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa może skomplikować jego sytuację zarówno w klubie, jak i w reprezentacji. Sobiech nie może być pewien miejsca w składzie Hannoveru na przyszły sezon, wciąż ważą się losy jego obecności w kadrze na Euro 2016.