betclic

Sobiech ma nowego konkurenta

Ostatnia aktualizacja: 16/01/16 19:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Gustavo Miguel Fernandes / Shutterstock.com

Hugo Almeida został zawodnikiem Hannoveru 96 – ogłoszono na stronie internetowej niemieckiego klubu. 31-letni piłkarz będzie rywalizował o miejsce w składzie z reprezentantem Polski, Arturem Sobiechem, a także Adamem Szalaiem, Allanem Saint-Maximinem i Charlisonem Benshopem.

– Otrzymałem bardzo atrakcyjną ofertę i długo się nie zastanawiałem. Zawsze miałem ochotę na powrót do Bundesligi. Moim celem jest to, by nasza drużyna utrzymała się w lidze – powiedział Portugalczyk.

Środkowy napastnik przez ostatnie pół roku bronił barw Anży Machaczkała. Wcześniej grał m.in. w Kubaniu Krasnodar, Cesenie, Besiktasie Stambuł i FC Porto, którego jest wychowankiem. Przez 4,5 roku występował również w Werderze Brema. Na swoim koncie ma 117 rozegranych spotkań w Bundeslidze. Strzelił w nich 41 goli.

Hugo Almeida już nie raz udowodnił, że ma duże umiejętności. Bardzo dobrze zna się z trenerem Thomasem Schaafem, bo współpracowali ze sobą w Bremie – powiedział dyrektor sportowy, Martin Bader.

Według niemieckich mediów, 57-krotny reprezentant Portugalii podpisał z Hannoverem sześciomiesięczny kontrakt, który może zostać automatycznie przedłużony o rok. Będzie występował z numerem 22 na koszulce.

Drużyna z HDI Arena zajmuje obecnie siedemnaste miejsce w lidze niemieckiej. Ma jeden punkt straty do strefy barażowej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela