Sousa: Z Napoli mogliśmy wykorzystać więcej sytuacji

Szkoleniowiec Fiorentiny Paulo Sousa miał mieszane uczucia po poniedziałkowym remisie 1:1 z SSC Napoli w szlagierowym spotkaniu 27. kolejki włoskiej Serie A.

- Zagraliśmy świetną pierwszą połowę. Mieliśmy przewagę i stworzyliśmy sobie sytuacje, których jednak nie potrafiliśmy wykorzystać. W drugiej połowie jednak wiele się zmieniło

Na początku wyglądaliśmy lepiej, ale potem pozwoliliśmy Napoli na większą kontrolę. Traciliśmy zbyt szybko piłki i zostawialiśmy zbyt dużo wolnej przestrzeni. Nie sądzę, że była to kwestia słabszego przygotowania fizycznego. Rywale tak naprawdę mieli dwie, trzy okazje. W sumie jednak to my stworzyliśmy sobie ich więcej i mogły one dać nam zwycięstwo. Myślę, że zespół nadal się rozwija i potwierdzimy to w następnych spotkaniach -