betclic

Southgate: Mogliśmy wygrać wyżej

Ostatnia aktualizacja: 09/10/16 14:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

Reprezentacja Anglii pokonała Maltę 2:0 w meczu grupy F eliminacji mistrzostw świata 2018. Gareth Southgate, tymczasowy selekcjoner "Synów Albionu", powiedział, że jego zespół mógł wygrać wyżej.

- Uważam, że w pierwszej połowie graliśmy dobrze. Mogliśmy strzelić więcej goli - powiedział Southgate, cytowany przez "BBC".

- Ich bramkarz miał kilka dobrych interwencji. W drugiej połowie kilku naszych zawodników bardziej patrzyło chyba na swoje zdrowie. Nie wykorzystaliśmy kilku dobrych okazji, ale patrząc na to, w jakim miejscu byliśmy 10 dni temu, to jestem zadowolony z wyniku - przyznał.

- Mogliśmy szybciej grać piłką, jednak mecz w Słowenii będzie inny. Wygraliśmy, mogliśmy zagrać lepiej, ale walczymy dalej
- stwierdził.

- Cieszyłem się całym tygodniem. Chciałbym dać kibicom cztery lub pięć goli, jednak Malta w swojej poprzedniej grupie eliminacyjnej przegrała tylko jednym golem z Chorwacją i Włochami. Ich bramkarz dobrze się spisał, dobrze bronili, ale mogliśmy wygrać wyżej - ocenił.

Anglia jest liderem grupy z kompletem sześciu punktów. 11 października zagra na wyjeździe ze Słowenią, która zajmuje trzecie miejsce, mając na swoim koncie wygraną oraz remis.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1097 dni
Ilość komentarzy: 1157
Oceny: +6309
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
09.10.2016 / 15:47:15
Taa, ledwoście wygrali he he

Tabela