betclic

Sponsor uratuje Falubaz?

Ostatnia aktualizacja: 11/11/15 10:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mohylek, wikicommons

Rzecznik prasowy Falubazu Marcin Grygier potwierdził, że do klubu wpłynęła oferta współpracy, ale jednocześnie zaprzeczył, że negocjacje miały utrudniony charakter, co wcześniej zasugerował w opublikowanym oświadczeniu potencjalny sponsor.

- Jestem tym delikatnie zszokowany. Niezrozumiałe byłoby dla nas to, że ktoś chciałby przekazać milion złotych, a my nie chcielibyśmy go przyjąć. Nie bardzo wiem jak to skomentować - wyznał Grygier na antenie "Radia Zielona Góra".

- Taka oferta wpłynęła, oczywiście nie mogę wchodzić w szczegóły. Zawierała jeszcze chęć wprowadzenia do klubu audytora ze strony firmy. Przystaliśmy na to, ale ten audytor w dwóch czy trzech terminach, z jakichś względów nam nieznanych, nie mógł się pojawić, więc termin był przekładany, po czym ostatnia informacja, która dotarła do nas była taka, że ten audyt jednak nie będzie potrzebny, a firma podtrzymuje chęć pomocy - wyjaśnił rzecznik zielonogórskiego klubu.

- Ja mogę tylko tyle powiedzieć, że otrzymaliśmy na skrzynkę klubową mail w odpowiedzi na naszą poprzednią wiadomość. Także nie bardzo wiem o jakim braku kontaktu mówimy - podsumował Marcin Grygier.

Dług zielonogórskiego Falubazu szacowany jest na dwa miliony złotych. W przypadku odmownej decyzji w sprawie licencji ekipę z Grodu Bachusa może zastąpić zespół MR GARDEN GKM Grudziądz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!