Sporting Gijon pokonał CD Leganes

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 14:23, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze Sportingu Gijon wygrali przed własną publicznością w pierwszym niedzielnym meczu 3. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z CD Leganes 2:1 (2:0). Dla gospodarzy jest to drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Na listę strzelców po stronie czerwono-białych wpisywali się odpowiednio w 17. minucie Nacho Cases oraz Duje Cop, który tuż przed przerwą na gola zamienił rzut karny. Natomiast honorowe trafienie dla gości zanotował w 58. minucie rywalizacji Diego Rico.

Dzięki wygranej Sporting Gijon, który jak do tej pory na swoim koncie zgromadził siedem punktów, awansował w ligowej tabeli na trzecie miejsce. Natomiast CD Leganes na tym etapie rozgrywek zajmuje dziesiątą lokatę. Liderem Primera Division jest Real Madryt.