betclic

Sprawa transferu Nikolicia wciąż otwarta

Ostatnia aktualizacja: 29/08/16 12:14, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Kilka dni temu Hull City wycofało się z transferu Nemanji Nikolicia, ale obecnie zainteresowanie Węgrem wykazuje Maccabi Tel Awiw. Tymczasem sam zainteresowany deklaruje, że sprawa jego odejścia wciąż nie jest pewna.

- Sprawa mojego transferu jest otwarta do zakończenia letniego okienka. Jeśli przyjdzie jakaś oferta do Legii, to razem z władzami ustalimy, co robimy dalej - zapewnił po meczu z Ruchem Chorzów (2:0) Węgier, który w tym starciu ustrzelił dublet.

Awans izraelskiej ekipy do fazy grupowej Ligi Europy miał być warunkiem tego transferu. Legia miałaby zarobić na sprzedaży napastnika 3,5 miliona euro, a zawodnik otrzymać dwa razy wyższy kontrakt niż obecnie. W razie sprzedaży snajpera mistrzowie Polski mają już kandydata na jego następcę - Hugo Vieirę z Crvenej Zvezdy Belgrad - informuje portal Legia.Net.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Bartosz91w
Zarejestrowany od: 308 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +799
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona
29.08.2016 / 13:30:04
Jeśli przejdzie do Maccabi to tylko dla hajsu więc sfera sportowa go nie będzie interesowała i jeśli liga Izraelska to dla niego szczyt marzeń to niech wypierdala z Legi.
Junior starszy
Niviuk
Zarejestrowany od: 657 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +1142
Kibicuje:
Bayern Monachium Juventus Turyn Polska
29.08.2016 / 12:36:40
Mieć pewne miejsce w składzie i grę w LM i ze względu na kasę rozważać przejście do drużyny, w której trzeba będzie swoje na ławie odsiedzieć, a zamiast LM grać w LE ??
Wydaje mi się, że gdyby to była interesująca opcja do Nikolicia, to już by tam był na badaniach.

Tabela