betclic

Sprawca koszmarnej kontuzji: Jest mi przykro

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 07:17, Komentarzy: 3

0
3
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Jest mi bardzo przykro - mówił po meczu Hector Moreno z PSV Eindhoven. Jego wejście zakończyło się koszmarną kontuzją Luke'a Shawa z Manchesteru United.

W 15. minucie meczu Moreno ostro zatrzymał rajd Shawa. Anglik doznał potwornego złamania nogi, był opatrywany przez kilka minut, a boisko opuścił z założoną maską tlenową.

- Jest mi bardzo przykro z powodu kontuzji Shawa. Czuję się źle, bo wiem, jak to jest. Mnie się to stało w meczu z Holandią podczas mistrzostw świata. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Nie chciałem, żeby doznał kontuzji. Lepiej byłoby, gdyby się to nie wydarzyło - mówił Moreno po meczu.

Podobne słowa po meczu wypowiedział trener PSV Phillip Cocu.

- To fatalna kontuzja. Shaw to świetny piłkarz, jest bardzo ważny dla Manchesteru United. Na naszych graczy też wpłynęła ta sytuacja - mówił Holender po meczu.

Cocu nie chciał komentować decyzji Nicoli Rizzolego, który nie widział podstaw, by ukarać Moreno choćby żółtą kartką.

- Nie widziałem tego dokładnie, bo było tam wielu zawodników. Piłka jednak poszła w innym kierunku, więc Moreno ją uderzyć. Bardzo żal mi Shawa - podkreślił Cocu.

PSV wygrało z Manchesterem United 2:1. Cocu może być bardzo zadowolony, bo jego piłkarze odpowiedzieli na gola Memphisa Depaya i odwrócili losy meczu. Najpierw bramkę zdobył Moreno, który cieszył się ze spełnienia obietnicy złożonej rodzinie, a później Luciano Narsingh.

- Jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wykonaliśmy dobrą robotę na skrzydłach. Byliśmy dobrze zorganizowani, przez co Manchester United nie miał zbyt wiele okazji bramkowych - cieszył się trener PSV.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
greenman
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 352
Oceny: +1029
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn FC Barcelona
16.09.2015 / 09:59:52
Moreno bez kartki to kpina. Powinien być zawieszony na dłuższy czas, podobnie jak sędzia.
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
16.09.2015 / 11:02:44
Pewnie upiecze się obydwojgu, piłkarzowi dałbym dyskwalifikację na co najmniej 5 spotkań, a sędziemu bana na sędziowanie w fazie grupowej LM.
Solidny ligowiec
eeeSynek
Zarejestrowany od: 950 dni
Ilość komentarzy: 1260
Oceny: +6545
16.09.2015 / 09:09:54
"Piłka jednak poszła w innym kierunku, więc Moreno ją uderzyć."
Dobra robota redaktorzyno.