Środa w LM: Szalony mecz City z Celtikiem, porażka Bayernu z Atletico, gol Milika [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28/09/16 22:38, Komentarzy: 18

12
18

Za nami fantastyczny wieczór w Lidze Mistrzów. Znów byliśmy świadkami "polskiego" gola, a doskonałe widowisko stworzyły w Glasgow Celtic oraz Manchester City.

To ostatnie starcie przypominało mecz tenisowy: raz trafiali jedni, raz drugi, a kibice śledzący relacje nie nadążali za zmianami wyniku. W trzeciej minucie strzelił Dembele, później wyrównał Fernandinho. W 20 minucie samobójcze trafienie zaliczył Sterling, ale już dziewięć minut później minucie wyrównanie dla gości przyniósł... strzelec wcześniejszego "samobója", czyli Sterling.

Dwie minuty po wznowieniu na 3:2 dla Celtiku trafił ponownie Dembele. Na odpowiedź znowu nie trzeba było długo czekać - w 55 minucie wyrównał Nolito. Jak się okazało, te sześć goli wyczerpało możliwości zawodników i starcie zakończyło się podziałem punktów.

Znacznie mniej bramek obejrzeliśmy w Madrycie, gdzie początkowy napór Bayernu w końcu został przełamany przez miejscowych, gdy w 35 minucie Carrasco uderzył płasko po ziemi, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Manuela Neuera.

W 84 minucie na 2:0 z rzutu karnego mógł podwyższyć Griezmann, ale trafił w poprzeczkę. W efekcie spotkanie zakończyło się tylko minimalnym zwycięstwem gospodarzy.

Kolejnego gola dla Napoli zdobył Arkadiusz Milik, którego Napoli rozgromiło Benfikę. Polski napastnik zaliczył pewne trafienie z rzutu karnego:

MichałPL
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 511
Oceny: +3454
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco PSG
29.09.2016 / 07:15:52
Brawo Milik
jurgenschreiber
Zarejestrowany od: 378 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +355
Liverpool FC Newcastle United Schalke 04 Borussia M'gladbach Niemcy Groningen Górnik Zabrze Celtic Glasgow FC
28.09.2016 / 23:47:08
Piszczek,Glik,Milik;Śląskie trio błyszczy w lidze mistrzów to cieszy.
patogen
Zarejestrowany od: 75 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +23
Liverpool FC Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
28.09.2016 / 23:39:42
Barcelona trochę męczyła gałę. PSG mimo wyniku też jakoś bez polotu. Bayern klepał piłę , a ATLETICO po prostu wygrało . Celtic największy + dnia, a MCI tylko za walkę można pochwalić. Arsenal standard u siebie, a reszta to tak sobie. CZEKAMY NA WIĘCEJ
patogen
Oceny: +23
28.09.2016 / 23:34:43
Mecz się otworzył po rzucie wolnym, bramce na 2-0 / później to już poleciało :)
28.09.2016 / 22:57:45
No proszę zaskoczyli mi.n Gldabach, Celic i Legia pokazali się z dobre strony w tej kolejsce.
vs
Zarejestrowany od: 304 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +2120
Bayern Monachium
28.09.2016 / 22:53:32
Cóż od przyjścia Ancelotti Bayern niema pomysłu na grę na początku po zwycięstwie nad Borussią w pucharze Niemiec myślałem, że tak słaba gra, a i tak w ostateczności zwycięstwo nad Borussią była zamierzoną taktyką Ancelottiego jednak po ostatnich meczach Bayernu stylu ich gry co się równa żadnej taktyce tylko ogólnemu chaosowi można stwierdzić, że te zwycięstwo nad Borussią w pucharze Niemiec trafiło się Bayernowi jak ślepej kurze ziarnko potem kolejne mecze w Bundeslidze słabiutko wygrane właściwie dzięki umiejętnością pojedynczych piłkarzy Bayernu nie ma co oceniać pracy Ancelottigo po zaledwie kilku meczach, ale wygląda to bardzo słabo jak na razie.
regus
Zarejestrowany od: 470 dni
Ilość komentarzy: 242
Oceny: +2512
Liverpool FC Bayern Monachium Podbeskidzie Polska
28.09.2016 / 23:14:09
Zgadzam się z tym, gra jest chaotyczna i nie maja pomysłu w ogóle na gre ataku, ta cała klepka i kontrolowanie piłki przez większość czasu sprawia że obrońcy się dekoncentrują, wychodzą daleko i w razie niebezpiecznej kontry szybki napad Atleti przechodzi przez defensywe jak nóż w masło. Miałem nadzieje że Ancelotti skończy z tym bezsensownym klepaniem piłki, ale Bayern nie nauczył się na zeszłorocznych błędach nic. Muller to w ogóle gdzieś zniknął.Bayern przy 67% posiadaniu(whoscored) miał tylko 15 strzałów 4 celne gdzie przy 33% Atleti wykonało 1 strzał więcej, wiec po co ta klepka?
vs
28.09.2016 / 23:20:21
To jest o wiele za wcześnie by oceniać pracę Ancelottigo może po prostu musi mieć trochę więcej czasu by to wszystko zaczęło trybić może teraz musi być gorzej aby później było lepiej :)
dawidinho
28.09.2016 / 23:00:10
Bayern ma wygrywać za Ancelottiego tak jak to było za Guardioli. Styl jest mało ważny bo co komu po stylu jak nie ma pucharów?
vs
28.09.2016 / 23:07:41
Jakby to Bayern wczoraj grał z Borussią tak jak dziś zagrał z Atletico to bym przegrali bez pardonu z 2:0 minimum tak to wygląda pomijając, że takie spotkanie w fazie grupowej jest nie możliwe, ale chodzi o sam fakt Borussia wczoraj zagrał świetnie gdyby ich przeciwnikiem był Bayern to po prostu Bayern dostał by oklep.
/ -18
Milik większość goli na farcie. Ciekawe czy będzie taki kozak jak Napoli przyjdzie się zmierzyć z Juventusem.
28.09.2016 / 22:44:44
Szkoda że Napoli spuściło z tonu pod koniec meczu przez co straciło dwie bramki. Wynik jednak i tak naprawdę okazały. Milik z golem i asystą. :)