betclic

Czerczesow: Żyro musi sobie odpowiedzieć, w jakiej drużynie gra

Ostatnia aktualizacja: 11/12/15 20:14, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Mierzymy się z liderem, który potrafi grać w piłkę. Musimy się odbudować, przeanalizować ich grę i jak najlepiej przygotować się do tej rywalizacji - powiedział na konferencji przed meczem z Piastem szkoleniowiec ''Wojskowych'' Stanisław Czerczesow.

- Nie ma się co bać o formę psychiczną naszych defensorów. Wczoraj to już historia, w niedzielę czeka nas zupełnie inne spotkanie - zadeklarował rosyjski trener cytowany przez oficjalną stronę wicemistrzów Polski.

- Dlaczego nie gra Bartczak? Nie lubię oceniać piłkarzy. Tworzymy drużynę, jesteśmy jedną całością. Jeśli zagra Bartczak, to będziecie pytać, czemu nie gra Kucharczyk. W przeciwieństwie do was, widzę ich na każdym treningu. Każdy dostanie swoją szansę w odpowiednim momencie - zaznaczył.

- Czemu w kadrze nie ma Michała Żyro? W pierwszej kolejności zawodnik musi mieć czystą głowę i odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakiej gra drużynie - nie owijał w bawełnę Czerczesow.

- Nie rozmawiałem jeszcze z lekarzami. Dziś w treningu powinien uczestniczyć już Furman, a Rzeźniczak ma dość nieprzyjemną kontuzję. Jeśli ktoś gra w Legii, to musi zdawać sobie sprawę z ilości spotkań. Musieliśmy być na to przygotowani, więc teraz nie powinniśmy koncentrować na tym całej uwagi - podsumował swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1702 dni
Ilość komentarzy: 2565
Oceny: +10548
Kibicuje:
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
12.12.2015 / 23:25:07
a furman to następne drewno
Kluczowy zawodnik
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1702 dni
Ilość komentarzy: 2565
Oceny: +10548
Kibicuje:
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
12.12.2015 / 23:24:42
legia sprytnie chciała sprzedać drewniaka ale im niue wyszło ,słaby gość jest

Tabela