betclic

Starzy znajomi z Legii w sztabie Urbana

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 20:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. LensTravel / Shutterstock.com

Jose Antonio "Kibu" Vicuna został asystentem trenera Lecha Poznań, Jana Urbana - poinformowano na portalu "Kolejorza". W skład sztabu szkoleniowego poznańskiej drużyny weszli również Cesar Manuel Sanjuan-Szklarz i Andrzej Dawidziuk.

Głównym asystentem pierwszego szkoleniowca będzie Jose Antonio Vicuna. Popularny "Kibu" jest dobrym znajomym trenera Urbana jeszcze z czasów pracy w Osasunie. W okresie, kiedy obecny trener Lecha prowadził rezerwy klubu z Pampeluny, Vicuna był koordynatorem ekip juniorskich, w których współpracował m.in. z Raulem Garcią, Javierem Martinezem, Nacho Monrealem oraz Cesarem Azpilicuetą – napisano w komunikacie.

Cesar Manuel Sanjuan-Szklarz będzie wspólnie z Andrzejem Kasprzakiem odpowiadał za przygotowanie fizyczne piłkarzy, a Andrzej Dawidziuk zajmie się trenowaniem bramkarzy. W sztabie szkoleniowym pozostali analitycy Jacek Terpiłowski i Marcin Wróbel.

Jan Urban zastąpił dzisiaj na stanowisku trenera Macieja Skorżę. Poza 43-letnim menadżerem, z klubu odeszli również Tomasz Rząsa, Dariusz Żuraw, Andrzej Krzyształowicz i Paolo Terziotii.

Lech zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. W sobotę drużyna prowadzona przez Urbana zmierzy się na własnym stadionie z Ruchem Chorzów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela