betclic

Stępiński: Chcemy przeszkodzić Cracovii

Ostatnia aktualizacja: 28/04/16 22:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Przyjeżdża do nas Cracovia, która walczy o podium, ale my chcemy jej w tym przeszkodzić i walczyć o swoje cele. Jeśli zaczniemy wygrywać, to wiele rzeczy może się zdarzyć. Mam nadzieję, ze pierwszy krok zrobimy w piątek - mówił w rozmowie z oficjalną stroną chorzowskiego Ruchu Mariusz Stępiński.

W ostatnim meczu z krakowianami o zwycięstwie rywali zdecydowały „strzał życia” Cetnarskiego i błąd w kryciu przy stałym fragmencie. - Oczywiście musimy być bardziej skoncentrowani w defensywie. Jednak te strzały życia są wkalkulowane w piękno piłki nożnej. Czasami nie da się przed nimi uchronić, ale my nie możemy dopuścić rywali do dogodnych sytuacji. Musimy minimalizować to na tyle, żeby Cracovii nie udało się strzelić bramki. Najważniejsze w tym spotkaniu jest, żebyśmy zagrali na zero z tyłu, a to może być kluczem do zwycięstwa - zaznaczył piłkarz Niebieskich.

- Mam nadzieję, że będziemy bardziej zdeterminowani do tego, żeby wygrać to spotkanie i osiągnąć tutaj korzystny rezultat. W tym momencie liczy się tylko zwycięstwo. Bardzo chcemy wygrać i na każdym kroku to podkreślamy - podsumował Stępiński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!