betclic

Stępiński: Ciężko wbić Lechowi cztery gole

Ostatnia aktualizacja: 13/03/16 11:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Myślę, że musimy kontynuować naszą grę. Jeżeli będziemy tak grać i dołożymy troszkę lepszą defensywę to wygramy we Wrocławiu i umocnimy się w ósemce – przyznał napastnik Ruchu Chorzów, Mariusz Stępiński tuż po spotkaniu z Lechem Poznań (1:3).

Na listę strzelców po stronie podopiecznych Jana Urbana wpisywali się odpowiednio Maciej Gajos oraz 23-letni szwajcarski skrzydłowy Darko Jevtić, który dwa razy wpakował futbolówkę do siatki Matusa Putnockiego. Honorowe trafienie dla Niebieskich zanotował z kolei Mariusz Stępiński.

Przede wszystkim nie damy rady strzelić w każdym meczu trzech bramek. Jeżeli chce się wygrywać z Lechem to trzeba się bronić, a już w szczególności nie wolno dopuszczać do straty trzech. Można stracić góra jedną, tym bardziej, że graliśmy na własnym terenie, a nie jest prostą sprawą wbić Lechowi cztery gole – powiedział Mariusz Stępiński, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– W takiej sytuacji ciężko cokolwiek zrobić. Jednak patrząc z drugiej strony, mieliśmy swoje sytuacje, nawet piłka wpadła dwa razy do siatki. Nie wiem czy sędzia powinien to uznać czy nie, trzeba obejrzeć powtórki. Dobrze gramy, ale tracimy głupie bramki i nie wykorzystujemy stworzonych sytuacji. Konsekwencją tego wszystkiego jest porażka – kontynuował.

Myślę, że musimy kontynuować naszą grę. Jeżeli będziemy tak grać i dołożymy troszkę lepszą defensywę to wygramy we Wrocławiu i umocnimy się w ósemce – dodał były piłkarz Wisły Kraków, który do Chorzowa przeniósł się w lecie ubiegłego roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
#lubie_placki
Zarejestrowany od: 637 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +1418
Kibicuje:
Liverpool FC Juventus Turyn Włochy Podbeskidzie Polska Athletic Bilbao Atlético Madryt Real Sociedad
13.03.2016 / 12:48:08
"ciężko wbić Lechowi 4 gole" to jak to zrobiło Podbeskidzie? :D

Tabela