betclic

Stępiński: Nantes na mnie zależało

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 11:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Saga transferowa związana z transferem Mariusza Stępińskiego do FC Nantes dobiegła końca. Napastnik reprezentacji Polski U21 z francuskim klubem podpisał 4-letni kontrakt. – Sam fakt, że czekano na mnie tak długo jest dowodem na to, że naprawdę im zależało, aby mnie pozyskać. Nie chciałem korzystać z innych ofert, ponieważ ta była najlepsza – w rozmowie z serwisem Łączy Nas Piłka powiedział 21-latek.

W Nantes zainteresowanie piłką nożna jest bardzo duże. Normalne jest zatem to, że gdy do klubu przychodzi nowy zawodnik to cieszy się zainteresowaniem kibiców. Czy traktowali mnie jak gwiazdę? Nie jestem nią, a na szacunek fanów muszę zapracować na boisku - dodał były już zawodnik Ruchu.

- Kluby, które zgłaszały się do mnie w ostatnich dniach okna transferowego szukały napastnika w opcji „last minute”. Polega to na tym, że transfer innego zawodnika nie doszedł do skutku, więc w ostatniej chwili ściąga się kogoś, kto pierwotnie był drugim albo nawet trzecim wyborem. Nantes pozwala mi wierzyć, że w ich przypadku było inaczej, ponieważ negocjacje rozpoczęły się w połowie okienka. Ich determinacja dała mi poczucie, że faktycznie mnie potrzebują - kończy młody napastnik.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior
smutnyraper1
Zarejestrowany od: 512 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +388
Kibicuje:
Arsenal Londyn Juventus Turyn Napoli FC Barcelona Lechia Gdańsk
01.09.2016 / 11:40:03
Oby mu pykło tym razem. Powodzenia w Nantes.

Tabela