Stępiński uratował remis dla Nantes! Gol Polaka w 91 minucie [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
FC Nantes zremisował u siebie z Toulouse FC 1:1 w sobotnim meczu 12. kolejki francuskiej Ligue 1. Gola na wagę punktu dla gospodarzy strzelił Mariusz Stępiński.

Goście wyszli na prowadzenie w 36. minucie za sprawą Martina Braithwaite'a. Duński napastnik wykorzystał rzut karny. Stępiński pojawił się na murawie w 77. minucie, kiedy zastąpił Yacine'a Bammou. W doliczonym czasie gry reprezentant Polski zdobył wyrównującą bramkę.

Zespół "Kanarków", z 12 zdobytymi punktami, zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli. Ich kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Paris Saint-Germain.

Natomiast drużyna z Tuluzy plasuje się na szóstej lokacie i ma na swoim koncie 19 "oczek". W następnej kolejce zagra u siebie z FC Metz.

W innym spotkaniu Girondins de Bordeaux wygrał z FC Lorient 2:1. Całe spotkanie na ławce gospodarzy spędził Igor Lewczuk.