betclic

Stępiński: W Chorzowie czułem się bardzo dobrze

Ostatnia aktualizacja: 30/08/16 21:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Nie ma co ukrywać, że bardzo dobrze czułem się w Chorzowie. W szatni od samego początku wszyscy starali się mi pomagać. Na Cichej czułem się bardzo komfortowo – przyznał w swoim pożegnalnym wywiadzie dla oficjalnej strony Ruchu Chorzów Mariusz Stępiński.

Młody snajper trafił do ekipy Niebieskich w lecie ubiegłego roku z niemieckiego 1.FC Nurnberg. W poprzednim sezonie był nie tylko najlepszym strzelcem Ruchu, ale także najskuteczniejszym Polakiem w Ekstraklasie. Z FC Nantes związał się czteroletnią umową.

– Przyznam, że przychodząc do Ruchu myślałem, że zostanę w Polsce do Młodzieżowych Mistrzostw Europy w 2017 roku. Nie spodziewałem się, że wszystko tak dobrze się ułoży i pojadę na Euro do Francji. Ten rok był jak dotychczas najlepszym rokiem dla mnie
– powiedział Mariusz Stępiński, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Kompletnie nie brałem pod uwagę tego, że pojadę na Mistrzostwa Europy do Francji. Ludzie może już zapomnieli w jakiej byłem sytuacji w momencie przyjścia do Ruchu, ale ona nie była zbyt komfortowa. Głównie mi chodziło o to, żeby regularnie grać w lidze, a o reprezentacji nawet nie myślałem – kontynuował.

– Nie ma co ukrywać, że bardzo dobrze czułem się w Chorzowie. W szatni od samego początku wszyscy starali się mi pomagać. Zarówno starsi zawodnicy jak i młodsi. Na Cichej czułem się bardzo komfortowo. Robiłem wszystko tak jak chce, niczego nie musiałem się bać. W Chorzowie mogłem być sobą – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 456 dni
Ilość komentarzy: 1113
Oceny: +10160
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
31.08.2016 / 10:56:09
Głowa do góry, wiara w siebie połączona z pokorą i ciężką pracą a rezultaty przyjdą. Powodzenia!

Tabela