Stępiński wszedł w doliczonym czasie gry, podział punktów w Nantes

mediapictures.pl/Shutterstock
FC Nantes zremisował u siebie z OGC Nice 1:1 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu 30. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau praktycznie całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy zaliczył Mariusz Stępiński. Napastnik reprezentacji Polski dopiero w doliczonym czasie gry pojawił się na murawie.

Prowadzenie ekipie z Bretanii zapewnił w pierwszej połowie strzałem z pola karnego Argentyńczyk Emiliano Sala, ale już sześć minut później wyrównał kapitalnym uderzeniem z dystansu Iworyjczyk Jean Michael Seri.

"Les Aiglons" po dziesiątym podziale punktów w tym sezonie umocnili się na trzecim miejscu w tabeli. "Kanarki" natomiast zremisowały po raz ósmy w bieżących rozgrywkach i są na dziesiątej pozycji w klasyfikacji.