betclic

"Sterling musi zdobywać więcej bramek"

Ostatnia aktualizacja: 07/11/15 10:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Manuel Pellegrini oczekuje wielu goli od Raheema Sterlinga. - Musi zdobywać więcej goli - powiedział menedżer Manchesteru City o swoim młodym piłkarzu.

Sterling był bohaterem jednego z największych letnich transferów. Manchester City zapłacił za niego Liverpoolowi aż 49 milionów funtów.

- W zeszłym sezonie Sterling strzelił łącznie 11 goli. Nie sądzę, żeby była to duża liczba dla takiego piłkarza. Po prostu musi zdobywać więcej bramek. Żeby to robić, powinien więcej pracować. Na razie zdobył sześć bramek. Jestem zadowolony z jego dorobku - mówi Pellegrini.

- Napastnik musi zachowywać spokój w polu karnym. Najważniejsze, żeby panować nad sytuacją, a nie dopuścić do tego, żeby sytuacja panowała nad tobą. To rzecz, którą staramy się poprawiać każdego dnia. Sterling ma dopiero 21 lat i jeszcze musi się uczyć. Grając w drużynie z doświadczonymi piłkarzami na na to szanse. Poza tym nasz styl gry będzie go premiował. Dzięki niemu będzie miał wiele okazji do strzelania goli - uważa szkoleniowiec Manchesteru City.
Źródło: ESPN.co.uk
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela