betclic

Stoch: Nie jadę z jakimiś wielkimi nadziejami

Ostatnia aktualizacja: 08/12/15 18:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. praszkiewicz/Shutterstock

Łukasz Kruczek podał dzisiaj skład kadry polskich skoczków na zawody w Niżnym Tagile. Wśród powołanych znalazł się oczywiście Kamil Stoch, który w wywiadzie dla sport.tvp.pl zapewnił jednak, że do Rosji nie jedzie z jakimiś wielkimi oczekiwaniami.

Forma naszego najlepszego skoczka od początku sezonu stoi pod dużym znakiem zapytania. Po niezłych skokach na inaugurację sezonu, przyszedł bardzo słaby start w ostatnim konkursie w Lillehammer. Polak popełnił błąd na progu skoczni, przez co oddał bardzo przeciętny skok - 87,5 metra - i nie znalazł się nawet w finałowej trzydziestce. Kamil Stoch przyznał, że przed konkursami w Rosji nie robi sobie dużych nadziei, a jego celem jest po prostu zrobić swoje.

- Nie miałem tam okazji spróbować swoich sił, ale generalnie Rosja jest pod względem wyników dosyć dla mnie przyjazna, więc jestem dobrej myśli. Nie składam jednak żadnych obietnic, ani nie jadę z jakimiś wielkimi nadziejami, ale po prostu chcę tam jak najlepiej wykonać swoją pracę, a przede wszystkim cieszyć się tym, co robię - mówił dla sport.tvp.pl.
Źródło: sport.tvp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!