betclic

Stoch: To był świetny dzień dla polskich skoków

Ostatnia aktualizacja: 03/12/16 20:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Kamil Stoch nie ukrywał zadowolenia po zwycięstwie Polaków w dzisiejszym konkursie drużynowym w Klingenthal. Nasz zawodnik stwierdził ponadto, że on i jego koledzy dalej muszą ciężko pracować.

Biało-czerwoni znokautowali rywali w konkursie drużynowym, wygrywając go po raz pierwszy w historii Pucharu Świata. Pozostałych rywali wyprzedzili o czterdzieści punktów i więcej. Kamil Stoch uważa, że to wspaniały dzień dla polskich skoków.

- To był świetny dzień dla polskich skoków. To wynik ciężkiej pracy całego sztabu szkoleniowego i nas samych. Każdy z nas oddał skoki na dobrym poziomie i to wystarczyło na wygranie - powiedział cytowany przez serwis eurosport.onet.pl.

Stoch oddał dwa znakomite skoki - najpierw na odległość 139 metrów, a w drugiej próbie poprawił swój wynik o metr. Podopieczny Stefana Horngachera nie zamierza jednak zachwycać się bez końca dzisiejszym występem biało-czerwonych.

- Nie ma się czym chwalić. Po prostu mieliśmy dobry dzień. Wyszło nam wszystko. Trzeba jednak dalej ciężko pracować i twardo stąpać po ziemi - zaznaczył.
Źródło: eurosport.onet.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!