betclic

Stoch: Trudno mi wytłumaczyć to, co się dzieje

Ostatnia aktualizacja: 29/12/15 20:05, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Kamil Stoch nie ukrywał rozczarowania po zawodach na skoczni w Oberstdorfie.

Dzisiaj odbył się pierwszy konkurs w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Stoch zajął dopiero 23 miejsce. Pozostali Polacy spisali się jeszcze słabiej i nawet nie awansowali do drugiej serii. 

- Jestem trochę zawiedziony. Myślałem, że to czego szukam w końcu przyjdzie, a jednak w dalszym ciągu czegoś brakuje. Nawet trudno mi wytłumaczyć to, co się dzieje. Nie wiem jak znaleźć rozwiązanie - powiedział reprezentant Polski cytowany przez serwis sportowefakty.onet.pl.

Kwalifikacje do następnych zawodów Turnieju Czterech Skoczni odbędą się już pojutrze. Tym razem zawodnicy będą skakać na skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Konkurs główny zaplanowano na 1 stycznia.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 899 dni
Ilość komentarzy: 1604
Oceny: +12590
Kibicuje:
Pogoń Szczecin
30.12.2015 / 07:34:24
Trudno im wytłumaczyć co się dzieje... Po prostu wracają na właściwe miejsce... Mieli kilka dobrych sezonów no ale nie oszukujmy się taki Żyła czy Ziobro to nie są zawodnicy na ścisły top co sezon. Stoch myślałem że jako jedyny bedzie w stanie utrzymać swoja formę po tym sukcesie na olimpiadzie. Więc jego nieobecnosc w czołówce jest niespodzianką... Czyżby nasi się już "wyskakali"? Chyba niektórzy powinni zjeść snickersa albo kilka bo zaczęli gwiazdorzyć a Żyła to już szczególnie. Oby nie wróciły czasy że był tylko pewny Małysz a reszta raz na jakiś czas łapała się do 30, w sumie to już tak troche się stało a nawet gorzej bo nie mamy takiego Małysza- lidera