betclic

Stoke City chciało pozyskać Saido Berahino

Ostatnia aktualizacja: 02/02/16 12:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Catherine Kõrtsmik, wikicommons

Prezes Stoke City, Peter Coates ujawnił tuż po zamknięciu okienka transferowego, iż do ostatniej chwili ekipa The Potters starała się zakontraktować 22-letniego angielskiego napastnika West Bromwich Albion, Saido Berahino.

Oprócz drużyny ze Stoke-on-Trent chęć pozyskania niezwykle utalentowanego snajpera wyrażali również trenerzy takich klubów jak Newcastle United, Everton FC, czy też Tottenham Hotspur.

- Byliśmy zainteresowani Saido Berahino, ale niestety nie był on dostępny - powiedział Peter Coates, cytowany przez "Sky Sports". - Wysłaliśmy nawet do West Bromwich oficjalne zapytanie w sprawie ewentualnego transferu - kontynuował.

- Odrzucili oni jednak w ostatecznym rozrachunku naszą propozycję i musimy się z tym pogodzić. W tym wszystkim najbardziej cieszy mnie to, iż bardzo szybko otrzymaliśmy odpowiedź - zaznaczył 77-latek.

Stoke City po dwudziestu trzech spotkaniach ligowych plasuje się w tabeli Barclays Premier League na dziewiątym miejscu. Jak do tej pory podopieczni Marka Hughesa zgromadzili na swoim koncie trzydzieści trzy punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela