betclic

Stokowiec: Jeśli nie można wygrać meczu, to trzeba go zremisować

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 21:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec nie krył zadowolenia po zremisowanym starciu z Piastem Gliwice. Szkoleniowiec Miedziowych podziękował także swojemu zespołowi za walkę i charakter, który pokazali na boisku.

- Piłkarskie powiedzenie mówi, że jeśli nie można wygrać meczu, to trzeba go zremisować. Piast był lepszym zespołem, ale udało nam się wycisnąć ten punkt
- powiedział opiekun Miedziowych cytowany przez oficjalną witrynę gliwiczan.

- Kończymy nasz maraton meczów co trzy dni i jesteśmy na pozycji lidera. Graliśmy w pucharach i w lidze - to był dobry dla nas okres. Wychodzi zmęczenie dużą liczbą spotkań i podróżami, ale nie zamierzam się usprawiedliwiać. Moja drużyna potrzebuje około dwóch tygodni odpoczynku i znowu będziemy mogli grać co trzy dni. Uszczupliła nam się kadra, a ostatnie spotkania kosztowały nas sporo zdrowia. Dyscyplina oraz charakter zadecydowały, że Piast tego spotkania nie wygrał - dodał.

- Cieszymy się z remisu, bo przecież Piast to nie jest przypadkowa drużyna. Mecz nie był porywający, ale jestem zadowolony z wyniku, bo wiem ile zdrowia zostawiliśmy ma boisku. Życzę Piastowi powodzenia - zakończył opiekun Miedziowych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!