betclic

Stokowiec: Nie zagraliśmy dobrego spotkania

Ostatnia aktualizacja: 02/12/16 22:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Bardzo potrzebne nam było zwycięstwo. To było dla nas najważniejsze. Temu podporządkowaliśmy naszą grę. Szybko strzelona bramka ustawiał mecz – stwierdził na konferencji prasowej po meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (1:0) szkoleniowiec Zagłębia Lubin, Piotr Stokowiec.

Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Adam Buksa. Młody snajper na listę strzelców wpisał się już w 5. minucie rywalizacji. Wówczas wychowanek Garbarni Kraków pewnym uderzeniem z pięciu metrów pokonał bezradnego Krzysztofa Pilarza. 

Jeszcze niedawno gospodarze byli w podobnej sytuacji, co my. Przegrali trzy mecze z rzędu. Bardzo potrzebne nam było zwycięstwo. To było dla nas najważniejsze. Temu podporządkowaliśmy naszą grę. Szybko strzelona bramka ustawiał mecz. Gospodarze byli zmuszeni do gry a my umiejętnie się broniliśmy – powiedział Piotr Stokowiec, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

Chciałem podziękować Bruk-Betowi Termalice za walkę. Jestem w Niecieczy pierwszy raz. Za obiekt, który zastałem właścicielom klubu należy się szacunek. Pokazali, że można. Wiele jest działaczy, sponsorów związanych ze sportem, którzy mając dziesięć tysięcy złotych myślą, że mogą poniewierać trenera lub piłkarzy. Tutaj widzę, dużą klasę – zaznaczył.

To co stworzyli robi duże wrażenie i ich drużyna jest dobrze poukładana. Miejsce, które zajmuje w tabeli nie jest przypadkowe. Cieszę się, że z tego terenu wywozimy trzy punkty. Gospodarzom życzę punktów w następnych meczach – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela