betclic

Stokowiec: Widzę postęp w naszej grze

Ostatnia aktualizacja: 13/12/15 21:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec po przegranej z Lechem w Poznaniu 0:2 miał zastrzeżenia pod adresem swoich podopiecznych za słabszy początek spotkania. 

- Myślę, że zaczęliśmy mecz zbyt bojaźliwie. Przypadkowa bramka na 1:0 ustaliła trochę ten mecz i pozwoliła Lechowi grać z kontrataku. Stracona przez nas bramka była kluczowym momentem spotkania. Drugim była sytuacja z Abdulem Azizem Tetteem - podkreślił Stokowiec dla oficjalnej strony Lecha. 

- Sędzia dobrze prowadził mecz, ale powinien pokazać mu czerwoną kartkę. Jakub Tosik musi mieć zszytą wargę, a przecież sam sobie tego nie zrobił. Za późno w tym meczu pokazaliśmy sportową złość - kontynuował opiekun "Miedziowych". 

- Pokazaliśmy, że chcemy grać w piłkę i nie zabijamy futbolu. Nie robię tragedii z tej porażki, bo w naszej grze widzę postęp. Nie wstydzę się ani wyniku ani gry, bo obejrzeliśmy Zagłębie, które walczy i podnosi rękawice - podsumował Stokowiec. 

Zagłębie Lubin po siódmej w sezonie porażce zajmuje siódme miejsce w tabeli Ekstraklasy. "Miedziowi" w najbliższy piątek podejmują u siebie Górnik Zabrze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!