betclic

Stokowiec: Wycisnęliśmy maksimum z meczu

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 08:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Należy pochwalić moją drużynę za konsekwencję i mądrość, gdyż nie jest łatwo grać z takim zespołem jak Lechia. Sądzę, że wycisnęliśmy maksimum z tego meczu, grając z tak trudnym rywalem - powiedział po wygranym 1:0 meczu z Lechią Gdańsk trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec.

- Chciałbym pogratulować naszym greenkeeperom i klubowi za świetne przygotowanie murawy, bo mimo że na zewnątrz jest 20-centymetrowa warstwa śniegu, to boisko sprzyjało grze. Należy pochwalić moją drużynę za konsekwencję i mądrość, gdyż nie jest łatwo grać z taką drużyną jak Lechia. Optyczną przewagę mieli gdańszczanie, natomiast to my kontrolowaliśmy to spotkanie, chociaż nie byliśmy stale przy piłce - zaznaczył opiekun „Miedziowych” cytowany przez oficjalną witrynę gdańszczan.

- Słowa uznania należą się też trenerowi Piotrowi Nowakowi za świetną grę Lechii. Sądzę, że wycisnęliśmy maksimum z tego meczu, grając z tak trudnym rywalem. Myślę, że także zmiany nam pomogły w odniesieniu korzystnego rezultatu, bo były trafione. Jeśli Lechia będzie dalej grała w taki sposób jak do tej pory, to mogą się liczyć w lidze - podsumował swoją wypowiedź szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela