betclic

Stokowiec: Zagłębie odzyskuje swoją markę

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 14:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Wypracowaliśmy pewne standardy funkcjonowania. Drużyna posiada dużą świadomość, jest pracowita i zdyscyplinowana. Mamy swój styl. Naszą siłą jest to, że nie schodzimy poniżej pewnego poziomu – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie szkoleniowiec KGHM Zagłębia Lubin, Piotr Stokowiec.

Miedziowi po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty, a więc o pięć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk.

Na gruncie polskim sto meczów na ławce trenerskiej to godny wynik, natomiast w Anglii mówi się, że po stu meczach dopiero można ocenić szkoleniowca. Uważam, że te tendencje do szybkich roszad zmieniają się i w Polsce – przyznał Piotr Stokowiec, cytowany przez "zaglebie.com".

Dobry obraz daje nasza drużyna, widać po niej długoterminową pracę, a Zagłębie odzyskuje swoje miejsce i markę wśród najlepszych klubów w kraju. Nie skupiam się na długości pracy, ale na jej jakości – zaznaczył.

Wypracowaliśmy pewne standardy funkcjonowania. Drużyna posiada dużą świadomość, jest pracowita i zdyscyplinowana. Mamy swój styl. Naszą siłą jest to, że nie schodzimy poniżej pewnego poziomu. Gramy na wysokim procencie swoich możliwości. Zawodnicy dają z siebie naprawdę bardzo dużo i robią to ze swojej wewnętrznej motywacji. Chcą się rozwijać, a przy tym gra sprawia im przyjemność – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 6265
Oceny: +18187
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 11:05:08
Wielki szacunek dla Stokowca.

Tabela