betclic

Stolarski: Cieszę się, że zagrałem od pierwszej minuty

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 16:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Lechia Gdańsk wygrała przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 5:1 w ramach 26. kolejki Ekstraklasy. Obrońca "Biało-Zielonych", Paweł Stolarski przyznał, że jego zespół chce przenieść dobrą dyspozycję w spotkaniach u siebie na mecze wyjazdowe.

- Kolejne wysokie zwycięstwo odniesione na własnym stadionie bardzo nas cieszy. Chcielibyśmy podobnie prezentować się na wyjazdach. Szansę na to będziemy mieć już w przyszłym tygodniu w Zabrzu i na tym się koncentrujemy - powiedział 20-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Jestem szczęśliwy z faktu, że trener mi zaufał i mogłem zagrać od początku spotkania. Zdaję sobie jednak sprawę, że straciliśmy bramkę po moim błędzie, za co biorę odpowiedzialność. Wiem, że muszę takich błędów się wystrzegać w przyszłości - dodał.

Prawdziwą bolączką zespołu Lechii Gdańsk są spotkania wyjazdowe. "Biało-Zieloni" wygrali w tym sezonie zaledwie dwa takie mecze. - Ciężko mi powiedzieć z czego to wynika. Dążymy do tego, aby na wyjazdach to poprawić i w Zabrzu będziemy chcieli przełamać tę złą passę - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela