betclic

"Stones najlepiej rozwinie się w Evertonie"

Ostatnia aktualizacja: 29/08/15 13:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Pomocnik Evertonu Gareth Barry uważa, że John Stones powinien zostać na Goodison Park, gdzie ma zapewnione najlepsze warunki do dalszego rozwoju.

W tym tygodniu Stones poprosił o pozwolenie na transfer do Chelsea, jednak prezes Evertonu Bill Kenwright stanowczo odmówił. Barry twierdzi, że najlepszą opcją dla młodego obrońcy jest pozostanie w drużynie The Toffees.

- John wciąż jest młody, a Everton to fantastyczny klub, który ma świetnego menedżera. Nie osiągnął jeszcze poziomu, na który go stać, a w tym zespole może się jeszcze wiele nauczyć. Nie powinien pójść nigdzie indziej, tylko skupić się na poprawie swojej gry - powiedział Barry cytowany przez "Sky Sports".

- Wielkie pieniądze, które oferują inne kluby, zawsze wszystko komplikują. John spotka się teraz z wieloma ludźmi, którzy będą mu mówili jak powinien postąpić. Ostateczna decyzja będzie jednak należeć do niego i powinien ją podjąć samodzielnie - dodał.

- John to zawodnik, który zacznie się poprawiać wraz z doświadczeniem, które będzie zdobywał. Teraz powinien uczyć się od starszych piłkarzy, takich jak Phil Jagielka, aby wejść na jeszcze wyższy poziom. Powinien otrzymywać jak najwięcej minut na boisku, dzięki czemu jego umiejętności znacznie się poprawią - zaznaczył.

Stones przeszedł do Evertonu w 2013 roku. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2019 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!