betclic

Stones: To będą ekscytujące derby z wieloma gwiazdami

Ostatnia aktualizacja: 08/09/16 12:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

W sobotę zostaną rozegrane derby Manchesteru pomiędzy United i City. John Stones, sprowadzony latem z Evertonu przez "Obywateli", uważa, że to bardzo podobny pojedynek do tego rozgrywanego w dzielnicy Merseyside.

- Oglądałem te mecze w przeszłości. Pytałem chłopaków o te spotkania i jestem niesamowicie podekscytowany najbliższymi derbami - powiedział Stones w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

Obrońca występował w derbowych spotkaniach jako gracz "The Toffees". Jak porównuje derby Manchesteru do pojedynku w dzielnicy Merseyside?

- To są takie mecze, w których gdy wystąpisz, to wtedy dopiero zdajesz sobie sprawę, jak ważne są to spotkania. Uważam, że jedne i drugie derby są bardzo podobne. Jest w nich pasja, stawka jest ogromna. To coś, w czym już uczestniczyłem i teraz będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie w najbliższym meczu. Już nie mogę się go doczekać
- przyznał środkowy defensor.

- To będzie ekscytujące spotkanie, z wieloma gwiazdami na murawie. Mam nadzieję, że to będzie świetny mecz do oglądania dla wszystkich kibiców
- stwierdził 22-letni defensor.

Spotkanie na Old Trafford będzie także starciem trenerów: Jose Mourinho kontra Pep Guardiola.
- Będę szczery, na nie zamierzam się do tego wtrącać. Debatuje się o ich pojedynku bardzo dużo. Jestem pewien, że obaj są przez wszystkich szanowani i bez względu na to, co się wydarzy w trakcie meczu, będą odnosić się do siebie z szacunkiem - przyznał Stones.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
DzizuSS
Zarejestrowany od: 278 dni
Ilość komentarzy: 243
Oceny: +1486
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
08.09.2016 / 12:22:28
może mi się nudzi w pracy ale Merseyside to chyba nie jest dzielnica.. poza tym nie jestem do końca pewien czy autor wie, że w wypowiedzi chodziło o porównanie derbów Manchesteru i Liverpoolu (przy. dla autora Liverpool FC - Everton FC).

Tabela