betclic

Stoper Belenenses: Pokonamy Lecha

Ostatnia aktualizacja: 17/09/15 13:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. www.facebook.com (Piłkarze Belenenses na obiekcie Lecha)

Portugalski stoper, Tonel przekonuje, że Lech jest dobrą drużyną, a pokonanie ich na INEA Stadionie, przy poznańskich kibicach będzie bardzo trudnym zadaniem.

- Pochodzimy spokojnie do gry w fazie grupowej i traktujemy to jako zabawę. Będziemy jednak starali się zagrać najlepiej, jak potrafimy i pokazać to, co mamy najlepsze. Mam nadzieję, że nasza gra w Lidze Europy zakończy się sukcesem i uda nam się wyjść z grupy –
uważa 35-letni defensor cytowany przez oficjalną stronę poznańskiej ekipy.

Czwartkowy rywal Kolejorza nie najlepiej rozpoczął sezon ligowy. W ostatni piątek lizbończycy przegrali w derbach stolicy aż 0:6 - Spotkanie z Benficą należy do przeszłości. Już nie myślimy o tym co było, ponieważ musimy się skupić na jutrzejszym spotkaniu. Przede wszystkim musimy wyciągnąć wnioski z piątkowej porażki, ponieważ chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Jestem jednak przekonany, że poradzimy sobie w jutrzejszym spotkaniu i pokonamy poznaniaków na ich terenie – zapewnia Tonel.

- Lech jest dobrą drużyną, a w czerwcu został mistrzem Polski. O niczym nie świadczy to, że obecnie kiepsko spisuje się w lidze – przekonuje lizboński stoper i dodaje - Drużyna zupełnie inaczej gra na arenie europejskiej. Widzieliśmy ich mecze i wiemy, że na boisku są bardzo skoncentrowani. Dużym atutem poznaniaków będą kibice, którzy zawsze są dwunastym zawodnikiem Lecha - podsumowuje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!