betclic

Stoper Piasta: Wyniki źle wpływały na nastroje w drużynie

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 07:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Ciężko trenowaliśmy, by przestać popełniać błędy, które zdarzały się nam na początku sezonu. Mieliśmy także czas porozmawiać z trenerem Latalem, a także przeanalizować poprzednie mecze. Wydaje mi się, że teraz jesteśmy już gotowi, by zacząć wygrywać i piąć się w górę tabeli - mówi w rozmowie z oficjalną witryną Piasta Gliwice Hebert.

Ubiegły weekend przyniósł pauzę w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy - Myślę, że przerwa w rozgrywkach była nam bardzo potrzebna. Zwłaszcza w sytuacji jakiej się znaleźliśmy. Pozwoliła przede wszystkim oczyścić głowy – przed nią czuliśmy się bardzo źle, zwłaszcza mentalnie. Wiedzieliśmy, że nasza gra nie wygląda tak jak powinna, nie zdobywamy punktów, co siłą rzeczy źle wpływało na nastroje w zespole. Te kilka dni pauzy od ligowych rozgrywek dały nam czas na przemyślenie wielu rzeczy. Mogliśmy na spokojnie zastanowić się nad tym jakie mamy problemy, pomyśleć jak to naprawić. Myślę, że do meczu z Górnikiem podejdziemy na świeżo i z chłodnymi głowami. To może sprawić, że jego rezultat będzie zupełni inny niż te, które osiągaliśmy przed przerwą na reprezentację – powiedział stoper Niebiesko-Czerwonych.

Najbliższym spotkaniem Niebiesko-Czerwonych będzie domowe starcie ze znajdującym się po siedmiu meczach w strefie spadkowej, Górnikiem Łęczna - W sobotę czeka nas mecz z łęcznianami. Oni również, tak jak my, nie najlepiej weszli w ten sezon. Nie znaczy to jednak, że czeka nas łatwe spotkanie. Wręcz przeciwnie – trener powtarzał nam, że musimy dać z siebie wszystko, walczyć i nie odpuszczać. Oni potrafią zaskoczyć, co pokazali już w poprzednich meczach, między innymi z Legią Warszawa. My jednak nie damy się i zrobimy wszystko, aby zwyciężyć. Myślę, że jest to w naszym zasięgu - przekonuje Brazylijczyk cytowany przez oficjalną witrynę Piastunek.

W zeszłym roku piłkarzom Piasta udało się zwyciężyć przy Okrzei. Czy uda się i tym razem? - Bardzo byśmy chcieli, jednak każdy mecz to oddzielna historia. W porównaniu z zeszłym rokiem w Górniku zmienił się nie tylko sztab szkoleniowy, ale i pojawiło się sporo nowych zawodników. To już więc zupełnie inna drużyna niż ta, którą podejmowaliśmy tutaj rok temu. W sobotę zadowolą nas tylko trzy punkty. – zakończył Hebert.

Sobotni pojedynek z ekipą z Łęcznej rozpocznie się o godzinie 15:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6427
Oceny: +18503
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
10.09.2016 / 09:07:43
Aha, to nie to samo co rok temu.

Tabela