betclic

Strachan: Mecz z Polską jest najważniejszy

Ostatnia aktualizacja: 07/10/15 20:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert, Shutterstock

Selekcjoner reprezentacji Szkocji Gordon Strachan przed czwartkowym meczem eliminacji Euro 2016 z Polską w Glasgow nie traci wiary w awans swoich podopiecznych na przyszłoroczny turniej we Francji. 

Ekipa z Wysp Brytyjskich musi na Hampden Park pokonać "biało-czerwonych" i liczyć na korzystny wynik konfrontacji Irlandii z Niemcami w Dublinie. 

- Wszyscy musimy uwierzyć, że uda się awansować. Liczymy na dobry występ. Rozwinęliśmy się, ale myślę, że Polacy mają dużo lepszy zespół w porównaniu do naszego pierwszego meczu - przyznał Strachan na środowej konferencji prasowej. 

- Pracowaliśmy bardzo ciężko, żeby dobrze atakować i bronić całym zespołem. Musimy stworzyć okazje i je wykorzystać. Mecz z Polską jest najważniejszy odkąd jestem menedżerem Szkocji - podkreślił opiekun "The Tartan Army".

- To spotkanie pewnie przysądzi czy awansujemy na mistrzostwa Europy. Nie będę patrzył na wynik Niemców z Irlandią. Musimy się skupić na meczu z Polską. Trzeba zrobić swoje i dopiero potem będziemy oglądać się na innych - podsumował Strachan. 

(za laczynaspilka.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1368 dni
Ilość komentarzy: 8143
Oceny: -8799
07.10.2015 / 22:58:03
Dadza rade,sa lepsi technicznie,kondycyjnie i bardziej wybiegani.