Strachan: Powinniśmy ten mecz wygrać

Ivica Drusany / Shutterstock.com
Szkocja zremisowała z Litwą 1:1 w meczu grupy F eliminacji mistrzostw świata 2018. Gordon Strachan, selekcjoner gospodarzy, żałował, że jego zespół nie sięgnął po komplet punktów.

- Druga połowa byłą ekscytująca, to na pewno. W pierwszej gra wyglądała trochę jak w angielskiej Championship, kiedy jeden i drugi zespół grał piłkę do swoich napastników. Tak trudno jest grać w piłkę, kiedy przerzuca się ją z jednego końca boiska na drugi

Do przerwy było 0:0. Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej. Mieliśmy kilka świetnych okazji i utrzymywaliśmy się przy piłce. Druga połowa w naszym wykonaniu była najlepsza jaką widziałem od długiego czasu

Rywale oddali dwa strzały na bramkę i strzelili gola. My dobrze się spisaliśmy, odrabiając straty. Naprawdę powinniśmy ten mecz wygrać. Trzeba powiedzieć zawodnikom, że wykonali dobrą robotę -