betclic

"Strootman nie odejdzie z Romy"

Ostatnia aktualizacja: 16/10/15 11:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Emilio100/Shutterstock

Prezes AS Romy, James Pallotta zapewnił w swoim ostatnim wywiadzie, że nie zamierza sprzedać Kevina Strootmana, pomimo jego przewlekłej kontuzji. 25-letni pomocnik od dłuższego czasu zmaga się z urazem kolana. 

Najpierw zerwał więzadła krzyżowe, przez co nie poleciał na mundial w Brazylii, a we wrześniu przeszedł korektę wcześniejszej operacji. Choć piłkarz wciąż walczy o swój powrót na boisko, 57-letni Amerykanin uważa, że jest kluczową częścią włoskiego zespołu.

- Nie mam wątpliwości, że kiedy Kevin wróci do zdrowia, nadal będzie naszym zawodnikiem. Nigdy nie rozmawiałem o jego odejściu - powiedział Pallotta cytowany przez "FourFourTwo".

- Faktem jest, że przedłużył z nami kontrakt. To najlepiej pokazuje, że jest dla nas niezwykle ważny. Ciągle powtarza, że Roma wiele dla niego zrobiła, a on nie mógł się za to odwdzięczyć - kontynuował.

- W takich sytuacjach odpowiadam mu, żeby nie mówił głupot. Jest częścią tego zespołu zarówno na boisku, jak i poza nim. Każdego dnia robi coś dla drużyny - podsumował.

Strootman jest zawodnikiem "Giallorossich" od lipca 2013 roku. Jego kontrakt będzie obowiązywał jeszcze przez trzy lata.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8947
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
16.10.2015 / 11:22:48
Szkoda Holendra, gdyby nie kontuzje to by siedział już w jakimś ManU czy innej, większej drużynie.

Tabela