betclic

Strzelał Barcelonie i Realowi, zagra w Miedzi

Ostatnia aktualizacja: 08/09/15 16:25, Komentarzy: 0

2
0
Fot. Piotr Drabik, wikipedia

Marcos Garcia Barreno, były piłkarz Villarreal, został nowym graczem Miedzi Legnica.

Barreno, szerzej znany jako Marquitos, jest wychowankiem Villarreal. W "Żółtej Łodzi Podwodnej" spędził trzy lata. W tym czasie zagrał w 29 spotkaniach i strzelił trzy gole. Potem przeszedł do Realu Valladolid.

W Primera Division wystąpił w 67 spotkaniach i zdobył 6 bramek. Niby nic wielkiego, nie trafiał do siatki rywali zbyt regularnie, ale jak już coś strzelił, to naprawdę wielkim klubom. W sezonie 2006/2007 był podstawowym zawodnikiem Villarreal i to wtedy zdobywał bramki w meczach z Realem Madryt oraz Barceloną.

Marquitos to także reprezentant młodzieżówek Hiszpanii. Rozegrał w nich 27 spotkań, zdobywając 6 bramek. W swoim najlepszym okresie był wyceniany na 3 miliony euro.

- Z Marquitosem i jego agentem rozmawialiśmy już od ponad dwóch tygodni. W końcu udało nam się dojść do porozumienia i Hiszpan został naszym piłkarzem. Transfer skrzydłowego był jednym z priorytetów dla trenera Ryszarda Tarasiewicza - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wrocławskiej" Mariusz Mowlik, dyrektor sportowy Miedzi Legnica.

28-letni pomocnik z Hiszpanii pomyślnie przeszedł już testy medyczne i podpisał roczny kontrakt z Miedzią.
Źródło: Gazeta Wrocławska/wikipedia
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela