Strzelanina w Rzymie, Barca pewnie wygrywa z BATE

Ostatnia aktualizacja: 04/11/15 22:54, Komentarzy: 0

0
0

Barcelona po dwóch golach Neymara i Luisa Suareza pokonała 3:0 Bate Borysów w środowym spotkaniu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W 20. minucie meczu opiekun Dumy Katalonii był zmuszony dokonać zmiany. Za kontuzjowanego Ivana Rakitica na murawie zameldował się Munir El Haddadi, który jednak nie wyróżnił się niczym szczególnym.

W drugim pojedynku w grupie E padło aż pięć goli. AS Roma rozgromiła 3:2 Bayer Leverkusen, chociaż do 80. minuty remisowała 2:2. Jednakże po rzucie karnym wykorzystanym przez Miralema Pjanicia, wyszła na prowadzenie. „Jedenastka” została podyktowana za ostry faul Omera Topraka, który ukarany czerwoną kartką musiał opuścić boisko. Bośniacki pomocnik natomiast miał szczęście, bowiem Leno prawie obronił jego strzał.

Cały mecz w barwach włoskiej ekipy rozegrał reprezentant Polski, Wojciech Szczęsny. Golkiper w ostatnich sekundach meczu otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie, jednak w przebiegu całego spotkania spisał się nieźle i kilka razy dobrze interweniował (np. przy uderzeniach Javiera Hernandeza, który ostatecznie wbił gola w 51. minucie gry wykorzystując dogranie Bellarabiego).