betclic

Sturridge podekscytowany współpracą z Kloppem

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 11:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kevin Walsh, wikicommons

Daniel Sturridge jest gotowy do gry. Napastnik Liverpoolu jest podekscytowany współpracą z Juergenem Kloppem.

Sturridge ostatnio pauzował z powodu kontuzji. Anglik ostatni raz na boisku pojawił się 4 października. Od tego czasu opuścił siedem spotkań Liverpoolu. Nie mógł również uczestniczyć w dwóch zgrupowaniach reprezentacji kraju.

Na początku sezonu Sturridge dochodził do zdrowia po kontuzji biodra. W bieżących rozgrywkach wystąpił w trzech meczach. Na listę strzelców wpisał się dwa razy.

- Jestem zdrowy i gotowy do gry. To będzie dla mnie wspaniały czas. Świetnie czuje się pracując z nowym menedżerem - zdradza Sturridge.

- To ekscytujący czas. Cieszę się z każdego dnia pracy i stylem preferowanym przez Kloppa. Teraz najważniejsze, żebyśmy zrozumieli, czego od nas oczekuje - mów snajper Liverpoolu.

- Premier League to najtrudniejsza liga świata. W czołówce są zespoły, których nikt się tam nie spodziewał. Nie ma zdecydowanego faworyta do tytułu. Zdobędzie go najbardziej solidna drużyna - uważa Sturridge.

Po dwunastu kolejkach Liverpool zajmuje dwunaste miejsce w tabeli angielskiej Premier League. "The Reds" w dotychczasowych spotkaniach uzbierali siedemnaście punktów.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela