betclic

Sturridge: Swoją przyszłość widzę w Liverpoolu

Ostatnia aktualizacja: 24/02/16 16:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kevin Walsh, wikipedia

Krytykowany w ostatnich miesiącach przez brytyjskie media Daniel Sturridge zadeklarował w środę, że nie zamierza w najbliższej przyszłości rozstawać się z Liverpool FC.

- Jestem szczęśliwy w tym klubie. Swoją przyszłość widzę w Liverpoolu - podkreślił napastnik reprezentacji Anglii w rozmowie ze stacją "Sky Sports". 

- Zawsze mogłem liczyć na wsparcie w mojej rodzinie, wśród przyjaciół i w klubie. To jest dla mnie ważne i nie mam się teraz czym martwić, ani stresować. Nie śledzę social mediów. Twierdzenia, że nie chcę grać są zwyczajnym brakiem szacunku - podkreślił 26-letni zawodnik ekipy z portowego miasta. 

- Nikt nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest dla mnie gra w piłkę. Nadal będę dawał z siebie wszystko za Liverpool. Jestem błogosławiony przez Boga i niczym się nie stresuję - dodał były snajper Chelsea Londyn i Manchesteru City. 

Sturridge na swoim koncie ma szesnaście występów w kadrze Anglii i pięć strzelonych bramek. W koszulce "The Reds" zaliczył w tym sezonie tylko osiem spotkań, w których zdobył pięć goli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!