betclic

Suarez chce zagrać w Ajaksie

Ostatnia aktualizacja: 31/07/15 07:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports / Shutterstock.com

Luis Suarez uważa, że liga angielska jest najlepsza na świecie. Urugwajczyk zdradził też swoje plany.

Urugwajczyk spędził w Liverpoolu trzy i pół roku. Piłkarze uznali go najlepszym piłkarzem Premiership w sezonie 2013/14.

- Liga angielska jest najlepsza na świecie. Jednak najlepszą drużyną jest Barcelona - mówi Suarez. - Nie uważam się za jednego z najlepszych piłkarzy świata, ale to przyjemność grać w tak wspaniałej drużynie. Mamy kolejne cele - chcemy być pierwszą drużyną, która obroni zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Napastnik Barcelony cieszy się ze współpracy z Luisem Enrique. - Trener oczywiście podejmuje ostateczną decyzję, ale jest otwarty na nasze uwagi. Myślę, że w przyszłym sezonie musimy nadal grać w podobny sposób - mówi.

Suarez opowiedział też o swoich planach. - Chciałbym zakończyć karierę w Nacionalu Montevideo. Kocham ten klub - mówi Urugwajczyk. - Chciałbym też jeszcze zagrać w Ajaksie

Coraz bardziej popularnym kierunkiem dla gwiazd europejskich lig są Stany Zjednoczone. Suarez nie wyklucza, że mógłby kiedyś zagrać w MLS. - To nie byłby zły wybór. W Stanach ciągle rośnie zainteresowanie piłką, a kibice wypełniają stadiony - kończy Urugwajczyk.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela